Aktualności

Mistrzostwa Polski 16-latków

I już po Mistrzostwach Polski

W dniach 10-12 marca zawodnicy UMKS Goczałkowice-Zdrój w składzie: Jakub Ogierman i Jakub Skabrat reprezentowali nasz klub na MP w Gliwicach
Zawodnicy pobili wszystkie swoje rekordy życiowe !!!

Dziękujemy fizjoterapeucie p. Piotrowi za pomoc w przygotowaniu zawodników oraz Wiktorowi za doping!
A szczególne podziękowania należą się trenerowi, rodzicom i Wam za ciężką pracę jaką włożyliście w przygotowania i za osiągnięte wyniki

 

Liga Klubów Śląskich 2006 i 2007 – III edycja

Dnia 17 lutego 2017r. uczestniczyliśmy w 3 rundzie Ligi Klubów Śląskich rocznika 2006 i 2007.

Reprezentowali nas: Nadia Książkiewicz, Julia Borko, Jowita Szweda, Filip Zembrzuski oraz Maciek Kwapiński.

Wróciliśmy z dobrym humorem oraz większą motywacją do do dalszego trenowania. Zawodnicy zajęli bardzo dobre miejsca znajdujące się już w okolicach czołówki ale przede wszystkim ustanowili po raz kolejny swoje nowe rekordy życiowe.

Gratulacje dla Wszystkich zawodników! 🙂

 

Szczegółowe wyniki podajemy poniżej:

Julia Borko 07r.

  • 50m dowolny- 39.54 (16/127)
  • 50m grzbietowy- 46.19 (18/123)

Jowita Szweda 06r.

  • 50m grzbietowy- 42.36 (11/ 109)
  • 100m zmienny- 1:35.20 (21/85)

Nadia Książkiewicz 06r.

  • 50m grzbietowy- 45.00 (28/109)
  • 100m klasyczny- 1:47.17 (23/73)

Filip Zembrzuski 06r.

  • 50m grzbietowy- 41.61 (8/104)
  • 100m klasyczny- 1:54.92 (31/68)

Maciej Kwapiński 06r.

  • 50m grzbietowy- 59.54 (96/104)
  • 100m klasyczny- 2:01.98 (47/68)

 

Puchar SILESIA 2017

 

5 lutego zawodnicy naszego klubu w składzie: Nadia Książkiewicz, Julia Borko, Jowita Szweda, Jan Przybyło oraz Jakub Skabrat wzięli udział w prestiżowych zawodach w Katowicach PUCHAR SILESIA vs RESZTA ŚWIATA 😀 W zawodach wzięło udział ponad 800 zawodników z 67 klubów w tym znajdowały się również kluby z Białorusi jak i Ukrainy.

Oj działo się działo…. padły kolejne rekordy życiowe! Mogliśmy również podziwiać starty najlepszych zawodników w Polsce 🙂
Gratulacje dla zawodników i ich trenerów!!!

 

Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodników:

Jakub Skabrat 01r:

  • 400m dowolnym- 4:43.39 (21/32)
  • 100m motylkowym- 1:02.84 (12/32)
  • 50m motylkowym- 28.02 (9/40)
  • 100m dowolnym- 57.92 (18/46)

Jan Przybyło 06r:

  • 50m motylkowym- 43.55 (20/25)
  • 100 dowolnym- 1:19.58 (14/32)

Jowita Szweda 06r:

  • 50m grzbietowym- 43.87 (28/37)
  • 100m dowolnym- 1:25.68 (37/54)

Nadia Książkiewicz 06r:

  • 50m grzbietowym- 44.68 (32/37)
  • 100m zmiennym- 1:36.01 (46/51)

Julia Borko 07r:

  • 50m grzbietowym- 47.15 (12/33)
  • 100m dowolnym- 1:31.80 (9/25)